Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan tanári szakhoz az...

Osztatlan tanári szakhoz az alkalmasságin, mennyire számít az, hogy tetoválásom van?

Figyelt kérdés

A jobb alkarom belső felén található. Tulajdonképpen, ha biztosra akarok menni, akkor egy hosszú ujjú felsőt veszek fel, persze elegáns kivitelben, de nem lenne jobb az őszinteség, mint a takargatás?


Az adott karon lévő tanárok végzik az alkalmasságit, vagy mások, akikkel soha nem fogok találkozni többé?



2017. jún. 21. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Én vennék fel hosszú ujjút, bár ezért szerintem még nem utasíthatnak el. Nem úgy vettem észre, hogy a küllemet figyelték volna, jobban érdekelte őket a beszélgetés :) Nálunk a pedagógiai tanszékes tanárok csinálták szerintem, legalábbis így hallottam, ők voltak.
2017. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a beszélgetés jól megy, akkor semennyire sem számít.
2017. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm, remélem igazatok van. Ettől függetlenül, lehet hogy hosszú ujjút veszek, mert nem akarom, hogy akaratlanul is ez alapján ítéljenek meg. Azért, csak fontos az első benyomás. Ha felvettek, már nem számít. :)
2017. jún. 21. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem mennék a helyedben rövidujjúban. Ugyan öltöny nem kell, de szerintem egy elegáns inget azért illik felvenni. Barátomat most májusban kisértem el a tanàris alkalmasságira és mindenki elegánsan volt felöltözve, ingben, blúzban voltak.

Ha pedig hosszúujjú ingben leszel, akkor úgyse fogják látni.

2017. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elegáns öltözetet akartam felvenni, csak az ujjhosszban nem voltam biztos.
2017. jún. 21. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy jobb lesz az, amikor elkezdted a képzést, és közben derül ki, hogy nem felelsz meg?

Ha bajuk van vele, akkor ott derüljön ki az elején, és majd ne évek múlva.


Egyébként ha a leendő iskolád (vagy annak fenntartója, azaz a foglalkoztatód) nem szabályozza külön, akkor viselhetsz tetoválást. Külön jogszabály nem tiltja a viseletét.

2017. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, pont emiatt vacilálok, mert nem tudom, hogy jobb lenne-e, ha már az elején kiderülne, csak azt nem akarom, hogy emiatt bukjam a felvételit. Egyébként, abban az iskolában, amiben érettségiztem, van olyan tanár, akinek több tetoválása is van. Ott szeretnék én is tanítani. Ezért mondtam, hogy utána nem számít, mert ott nem ez alapján döntenének. Csak azt remélem, hogy az egyetemen sem.
2017. jún. 22. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!