Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt csak hagyjam annyiban?...

Ezt csak hagyjam annyiban? Telefon üzenet

Figyelt kérdés
szóval kaptam egy érdekes üzenetet egy mobiltelefonról, hogy vegyem fel a kapcsolatot valami peres eljárás előtti egyeztetésről, de én csak azt tudom elképzelni hogy ez egy téves üzenet, mert én semmi pereskedésről nem tudok, és semmi nem történt ami okot adna erre bárkinek, szóval csak úgy jött, ezt hagyjam annyiban vagy ti vissza hivnátok?
2017. jún. 22. 00:17
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


mostmár tárgytalan, éreztem hogy valami nem oké, csak kicsit parás vagyok ilyen téren:)

2017. jún. 22. 00:21
 2/3 A kérdező kommentje:
+ most látom hogy félrenyomtam a kategóriát is, abban a tudatban voltam hogy törvények,jog kategben lesz, bocsi
2017. jún. 22. 00:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy mostanaban divatos csalo modszer. Van, akit bortonnel fenyegetnek, ha nem fizeti ki azonnal a be nem fizetett adojat. De termeszetesen eltorlik a bortonbuntetest ha most azonnal befizetsz xxxxx osszeget a blablabla szamlaszamra.

Ne dolj be neki, ne hivd vissza, sot, blokkold a szamot.

2017. jún. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!