Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jól tudom ha nincs befizetve...

Jól tudom ha nincs befizetve az ebédpénz az iskolába, akkor nem kap a fiam bizonyítványt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tehetik meg, most, hogy ez a botrány kirobbant, kötve hiszem, hogy meg merészelni ezt lépni bármelyik iskola is.
2017. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag nem köthetik ilyen feltételekhez a bizonyítvány kiadását, mégis megteszik sok iskolában.
2017. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami fizetős, az sosem kötelező!!


Kivétel, ha alapból egy fizetős szolgáltatást veszel igénybe, például egy jogosítványt teszel le (akkor fizetned kell a kreszt és az elsősegélyt is pluszba) vagy ha egy olyan fizetős programon veszel részt, ahol segédeszközt kell használni, akkor azt is meg kell venned.


Minden másnál nem kötelezhetnek fizetésre.


Én anno ált.isk.-ban csak 5. osztályig menzáztam, de olyan vacak volt, főleg az utolsó ebéd :D :D gimiben meg egyáltalán nem ebédeltem a hivatalos menzán.


Szép lett volna, ha csak akkor kapok bizonyítványt, ha ott eszem, tuti feljelentettük volna az iskolát.

2019. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!