Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A jogosítványhoz le kell-e...

Pee13 kérdése:

A jogosítványhoz le kell-e fordíttatni az érettségi bizonyítványt, ha az nem magyar nyelvű?

Figyelt kérdés
Azért nem magyar nyelvű,mert nem itt tanultam hanem Erdélybe,Romániában.

2017. márc. 3. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem kell a jogosítványhoz érettségi.
2017. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmilyen iskolai papír nem kell? Csak azért kérdem mert én úgy tudom hogy kell.De nem találtam semmi normális leírást erről még ezidáig.
2017. márc. 3. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Érettségi nem kell. A kérdésben érettségiről volt szó. A nyolc általánosnak kell meglennie.
2017. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

8 általános a feltétel.

De elfogadják a magasabb iskolai végzettséget igazoló papírt is.

Nem tudom, hogy le kell-e fordíttatni, nem hiszem.

2017. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ mindenkinek.A netcar-nál tervezem a jogosítvány megszerzését,remélem ott tudni fogják hogy le kell-e fordíttatni az iskolai végzettségről a papírt,avagy sem.Én bízom benne hogy nem, de majd jövő héten kiderül, ha minden jól megy.
2017. márc. 4. 12:19
 6/8 anonim válasza:
0%
Szia! Autósiskola mindent tud ilyen ügyekben. Majd megmondják,hogy mit kell tenni.
2017. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Autósiskola tudja,hogy mit kell ilyenkor tenni. Majd elmondják.
2017. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos mint kiderült az autósiskola sem tudja,hogy le kell-e fordíttatni vagy sem.Az derült ki ezidáig hogy majd csak a KRESZ vizsga előtt kell bemutatni az iskolai végzettségről szóló papírt,diplomát.Elvileg ők,az autósiskola, utána kérdeznek majd a dolognak,de szerintem az lesz a vége hogy fordíttassam le.Egyébként egy fényképes diplomáról van szó,rajta hogy a líceum sikeresen elvégezve.egy magyar nyelvű iskolában,igaz maga a dokumentum román nyelven van.

Van valakinek valami ötlete hol tudnék magam utána érdeklődni hogy ezt elfogadják-e a KRESZ vizsgához?

2017. márc. 11. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!