Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizika szóbeli érettségi...

Fizika szóbeli érettségi mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy relatív dolog, de mennyire nehéz a fizika szóbeli? :D


Kísérleteket el tudom végezni, a hozzájuk kapcsolódó fogalmakat is nagyjából tudom, de attól félek, hogy az elméleti kérdésekbe bele fogok bukni.. :/

Főleg, hogy gyakran rosszul használom a fogalmakat, ha ideges vagyok.



2017. jún. 23. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ebből a könyvből remekül fel lehet készülni, valamint használhatod a függvénytáblázatot is, amiben pl a Kepler-törvényes rész egy az egyben benne van definícióval+képlettel. Érdemes azt is átlapoznod előre, hogy tudd, mit hol keress!

2017. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos nem lesz már rá időm, hogy beszerezzek egy ilyet :/
2017. jún. 24. 00:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor majd veszítesz pontokat. Na és?
2017. jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
90% fölött akarok teljesíteni :D Veszthetek pontot, csak félek, hogy ha egyszer hibázok, azt még több fogja követni. Írásbeli 91% lett, nem szeretném lerontani :/
2017. jún. 24. 13:41
 5/6 anonim válasza:
Én a héten szóbeliztem fizikából. Szerintem nem volt nehéz, maximális pontot értem el. Volt 1-2 szóbotlásom az izgulás miatt, de nem problémáztak miatta, persze ez tanárfüggő is. Szerintem ha ilyen jó lett az írásbelid, akkor szóbeli miatt sem kell félned. Hajrá! :) 19L
2017. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is a héten voltam, egész jól sikerült, 2 pontot vesztettem. Szerintem a fizika szóbeli volt a legkönnyebb az összes közül. Ha a tételeket rendesen kidolgoztad, átnézted, és a kísérletek is mennek, akkor nem kell aggódnodnod emiatt. Ilyen jó írásbeli mellett ez sem fog gondot okozni. Sok sikert! :)
2017. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!