Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha átlagban 3,6-ra érettségizt...

Ha átlagban 3,6-ra érettségiztem, akkor az tekinthető 4-esnek?

Figyelt kérdés
És az mennyire "jó" eredmény?

2017. jún. 24. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha attól jobban érzed magad, 5-ösnek is tekintheted, mivel amúgy semmi jelentősége.


Ha valaki nem melegedni járt be 4 éven keresztül, akkor azért legalább egy négyest (60%-ot) össze kellene, hogy tudjon kaparnia minden tárgyból.

2017. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Tekinthető, szerintem ügyes vagy. Szép eredmény, én megdicsérlek.

És komolyan!!

2017. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Hááát, gyakorlatilag igen, de azért ez nagyon messze van a négyes érettségitől. :D Összességében minden a te személyes megítélésedtől függ. Ha te elégedett vagy vele, akkor szuper, összességében azért nem ettől fog mindenki hanyattesni a családi találkozón. :D
2017. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Annak tekinted, aminek akarod, én a saját esetemben nem tekinteném annak.


Amúgy a képességeidtől függ, hogy ez most "jó-e". Én nagyon csalódott lettem volna, ha ennyire gyatrán sikerült, mert nekem sok pont kellett az egyetemre.

De ha a te céljaidhoz ez elegendő, akkor legyél elégedett.

2017. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Az elsővel teljesen egyet értek. Én melegedni jártam be de nem lett 4esnél rosszabb érettségim.
2017. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!