Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha tavaly érettségiztem és...

Ha tavaly érettségiztem és mindenképpen duplázni akarok felvételinél, akkor is be kell küldenem a középsulis bizonyítványomat?

Figyelt kérdés
Vagy be kell küldenem akármit is?

2017. jan. 29. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Akkor nem.
2017. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi bizonyítványodat mindenképpen. Ill. ha van olyan, mondjuk nyelvvizsga ami pluszpontot ér, akkor azt is.

Semmi nem lesz ha nem küldöd be a középiskolás bizonyítványt. Egy barátnőm elfelejtette feltölteni, ezért neki alapból duplázással nézték, de így is felvették.

2017. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az érettségimet fel kell tölteni? Úgy tudtam, hogy az meg van nekik.
2017. jan. 29. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Mindenképpen fel kell tölteni az érettségidet. Mindenkinél azt nézik, ami fel van töltve ha nincs akkor nem kezdik el keresgélni, független attól hogy megvan-e vagy nincs.
2017. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként nem kell, annyira nem kell, hogy konkrétan érettségi bizi feltöltésére nincs felület, mert azt ők keresik ki, nem te töltöd.
2017. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na most akkor mi? Mert ketten mondtok kétfélét
2017. jan. 29. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, hogy az előző válaszoló ezt honnan veszi, de én tavaly érettségiztem/felvételiztem és fel kellett tölteni az érettségi bizonyítványt.

Nem tudom mi ez az "ők keresik ki" verzió, de az biztos, hogy nem így van.

2017. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg idén felvételizek, és pont most változtattak rajta, tavaly nem így volt, ezt is tudom. Van a válaszolók közül, aki idén felvételizik még?
2017. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!