Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes még az érettségi...

Érdemes még az érettségi napján tanulni?

Figyelt kérdés

Holnap délutánra vagyok kiírva szóbeli érettségin. Ma még tanulgattam, ismételtem, de érzem, hogy kezdek elfáradni, mert két hete folyamatosan készülök (előtte két hétig emelt szóbelire készültem). 100%-os szóbeli a cél, vagy max. 1-2 pontlevonás férhet bele, hogy biztosan felvegyenek, így azt se mondhatom, hogy "á, csak 6 pont, az semmiség".

Viszont én abszolút olyan ember vagyok, aki délelőtt tud jobban teljesíteni, korán kelő voltam világéletemben, így kicsit meglőttek azzal, hogy délutánra tettek be. Mivel messze lakom a sulitól, ezért hazajönni nem sok értelme lenne (holnap van a bizottságunk első napja, tehát ott kell lenni a megnyitón), ezért azt terveztem, hogy bent maradok a suliban, mert ugye van ilyen várakozó terem, ott lesz kaja is, lehet pihenni, stb.

Ugyanakkor arra is gondoltam, hogy vihetném magammal a tanulnivalót is, még egyszer utoljára átnézni, de nem tudom, lenne-e értelme vagy inkább csak összezavarnám magam. De akkor mit csináljak több órán keresztül?


Elnézést, ha össze-vissza lett egy kicsit, de remélem, így is érthető a problémám ><



2017. jún. 25. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szuper vagy, gratulálok. :)
2017. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Emelt magyar: 92%

Matek: 85%

Töri: 86%

Orosz: 68%

Biosz: 83%

Összesen 439 pontom van, tavaly 435 volt a pszicho, meg most is ennyi a központi ponthatár, úgyhogy remélem, meglesz:)

2017. jún. 28. 16:21
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lett, meglesz ez. :)
2017. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
8-as és 10-esvagyok én is pszichora jelentkeztem, lehet majd találkozunk :D és én is magyarból emelteztem
2017. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, érdekel-e titeket, de megvan^^

SMS-t még nem kaptam, de a ponthatár ugyanannyi, mint tavaly. Úgyhogy megvan:)

2017. júl. 26. 20:10
 16/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :) És persze további sok sikert!


(Durva, hogy negyed órával a ponthatár kihirdetés után ki is írod ide, az ember azt hinné, hogy a kérdés el is felejtődik - főleg érettségi után. De nem. Persze ezt így pozitívumként mondom.)


#2 válaszoló voltam.

2017. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen^^
2017. júl. 26. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!