Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudom feltölteni a...

Hogy tudom feltölteni a nyelvvizsgáimat felvételihez?

Figyelt kérdés
A szeptemberben induló képzésekhez szerettem volna feltölteni a dokumentumokat, amikért többletpont jár, de a nyel vizsgáimnak csak az egyik részét tudtam feltölteni.Angol és Német nyelvből van nyelv vizsgám, mindkettő középszintű, csak mindegyiket külön csináltam.(4 dokumentumom van)A szóbeliket feltudtam tölteni, ezek 2017.02.08. és 2017.01.18. keltezésűek.Az írásbelik viszont 2016.09.08. és 2016.10.16. és ezeket nem tudom feltölteni arra hivatkozva, hogy nem 2017.február 15. után készültek el.Ilyenkor mi a teendő?
2017. jún. 26. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm ugyan ezzel a problémával szembesült, felhívta a felvi ügyfélszolgálatot és ott azt mondták, hogy a szkennelt képet töltse fel és akkor elfogadják. Szóval ne az adatokat írd be, hanem a képet töltsd fel a dokumentumok pontba, a listából kiválasztod a nyelvvizsgát.
2017. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!
2017. jún. 26. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!