Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Manikűr vagy fodrászat?

Manikűr vagy fodrászat?

Figyelt kérdés

Légyszíves segítsetek!

Idén érettségiztem le és szeretnék elkezdeni egy OKJ-s tanfolyamot. Mind a két szakma nagyon érdekel, viszont szeretném tudni, hogy melyikhez mennyi kézügyességre van szükség. Teljesen tanácstalan vagyok és nagyon nincs senki akitől ezt megkérdezhetném.Az ezekkel kapcsolatos többi tanácsot és tapasztalatot is szívesen olvasnám.:)

Előre is köszönöm!!


2017. jún. 26. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mind a kettőhöz kell kézügyesség.

Viszont nekem pl. eléggé remegős a kezem, így a manikűrt, műkörmös szakmát tuti nem vállalnám be, inkább a fodrászatot. De csak emiatt. Egyébként szerintem a manikárt választanám, mert utálok álldogálni.

Ha máshogy nem megy, szerintem írd fel egy papírra az előnyöket és hátrányokat mindkét szakmánál, úgy könnyebben tudsz választani.

2017. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kezugyesseg aggaszt nagyon.Az a baj, hogy ezeken kivul mas nem igazam erdekel.Evek ota a fodraszkodason gondolkodom.Par ismerosomnek rendszeresen vagom es festem a hajat viszont tudom, hogy ez edes keves es nem tudom, hogy megmerjem-e probalni, mert azert egy ilyen tanfolyam nem keves penzbe kerul.
2017. jún. 27. 16:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy bele lehet-e ezekbe a dolgokba tanulni vagy sem.
2017. jún. 27. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!