Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett munka? Hol?

Egyetem mellett munka? Hol?

Figyelt kérdés
Szóval úgy néz ki, hogy fizetős egyetemre fogok menni, 350.000/félév. Nem akarom a szüleimet teljesen terhelni ezzel, ráadásul anyukám a fejemhez is vágja ezt párszor... Sok corvinusostól hallom, hogy dolgozik egyetem mellett akár 1000ft-os órabérért. Egyetem mellett jut tényleg részmunkaidős munkára? Lehetne mellette "életem" is? Hol keresgéljek, ahol lehetőleg nem vágnak át? (pénzügy-számviteles leszek ha ez számít)
2017. jún. 26. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy otthon a dolgokban ahogy látom.

Egy évet kell kiszenvedj, utána kérvényezheted az államira való átvételt. S mivel Corvinus, biztos lesznek, akik otthagyják/kibuknak. Így ha normálisan tanulsz, simán átvesznek már második évben.

Egyetem mellett lehet dolgozni, azonban ez csak tőled függ, hogy milyen képességű vagy.

Van, aki gyorsan tanul, van akinek megy a matek, van akinek a számvitel, esetleg a pénzügy. Azoknak hatalmas előnyük van, azokkal szemben akik most találkoznak vele először.


Diákmunkára mindenképpen jut idő, bár ez is sokmindentől függ. Van aki naponta 2 órát utazgat, annak nem olyan jó dolgozni, de hétvégén simán belefér.

Lehet mellette életed is, de elkell dönteni, hogy mi a fontos nehogy a vizsgaidőszakban jöjjön be a rekt.


Hol keresgélj? Nem vágnak át? :D :D Komolyan, te psz-es leszel? xDDDDDD

Azért erre a szakra nem árt egy úgynevezett érettség, vagy valami tudás, érdeklődés a gazdaságot illetően. Anélkül nehezen leszel több fosz-os könyvelőnél.

Na de mind1..

Diákmunkás/állás csoportok (FB)

2017. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!