Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi után vagyok, és...

Érettségi után vagyok, és nappali tagozatos okjs képzésre szeretnék járni, kettőt kinéztem jelentkeztem is, csak nem tudni hogy melyik suliban indítják azt a szakmát amit kinéztem. Beiratkozzak mind a kettőbe a biztonság kedvéért? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 16:56
 1/4 anonim válasza:
Szerintem iratkozz! Érettségi után én is két helyre voltam beiratkozva. De mondjuk én azért, mert amire szerettem volna menni oda nem volt biztos, hogy bekerülök, mert kis létszámú osztályt indítottak (az abból az iskolából érettségizettek előnyt élveztek..) és hogy fixen legyen valami más. De szerencsére bekerültem :)
2017. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! És szerinted ha az egyik suliban több szakmára is jelentkeztem, akkor mindegyikre külön-külön be kell iratkozni vagy elég egyre? (Mert végül is sorrendet kellett felállítani, ha az egyik nem indulna akkor esetleg melyik másik szakmát végezném el.) Szerintem elég az elsőre, de nem vagyok benne biztos.
2017. jún. 27. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyiket nézted ki?
2017. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem tudod melyik suliban indul?
2017. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!