Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos egyetem...

Nappali tagozatos egyetem mellett lehet olyan munkat talalni (heti 3 nap munkaval), h teljesen onfenntarto legyek Budapesten?

Figyelt kérdés
Beleertem itt a konyveket, berelt szobat rezsivel, kajat, tisztalkodast es ugy alapjaban veve mindent.
2017. jún. 22. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
a soroksári ikea elvileg jól fizet :)
2017. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha minden nap dolgozol, akkor is neccesen. Albérlettel pláne.
2017. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bruttó 1600 forintos órabérért óbudán van valami éjszakai dobozcsomagolós diákmunka most (MADS)

bruttó 1300 forintért meg a megyeri híd környékén szokott lenni gyári munka, valami mosóporos, 12 órába is lehet vállalni (MelóDiák)


ezekkel a melókkal, vagy más, hasonló órabérűekkel elég szűkösen, de talán ki lehet jönni

de azért iszonyatosan kevés az ilyen magas órabérű diákmunka (max ha valami spec nyelvtudást igényel, vagy esetleg valami infos meló)

2017. jún. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2017. jún. 29. 00:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 20 óra irodai meló + hétvégente hostesskedés + 150/félév diákhitellel éppen kijövök. Mondjuk 60-70 kb. az albi mindenestül és lányként vannak dolgok, amikről nem szeretek lemondani (körmös, fodrász, edzés), de kb. 50-60 jut kajával, utazással, sulis cuccokkal, mindennel együtt egy hónapra, nagyon jól kell beosztani...
2017. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!