Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mérlegképes könyvelő?

Mérlegképes könyvelő?

Figyelt kérdés
Olyan embereket keresek akik elvégezték a mérlegképes könyvelő szakot OKJ-n. Mennyire nehéz? Pénzügyi-számviteli ügyintézőként, 3-as számvitellel mennyi esélyem lenne?

2017. jún. 27. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, hogy az a hármas mit takar. Van ahol mindenki ötös, van ahol meg a hármas is aranyat ér, annyira szigorúak(az átlagos tudású, nem nagyon tanuló embereknek!!!)

Meglehet próbálni azonban tanulni kell, vagy kellemetlen meglepetésekben lehet részed.

2017. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a számvitel nem ment, nem is vizsgáztam le. Kb. 40-en kezdtük a sulit és talán 10 ember tett sikeres vizsgát.
2017. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy voltam 3-as, hogy a tanárunk nem igazán tanította meg az alapokat, elméletet szinte soha nem tanultunk, mindig azok szerint haladtunk akik jobban értették. Viszont több olyan feladatot is csináltunk amit pénzügyi-számviteli ügyintézőn nem kérnek de mérlegképesen igen. Félek a mérlegképestől nagyon, nem tudom neki merjek-e vágni...
2017. jún. 27. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem megy az alap, akkor halálra vagy ítélve. Már bocsi, de ott nem az alapoktól kezdenek, hanem feltételeznek egy bizonyos szintet, amit meg kell ütni.

Pár feladat meg nem jelent semmit... semmi extrát...

2017. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz, magamtól, itthon, kellő időráfordítással és tanulással mindezt a helyére tehetném? Mármint tanár nélkül pótolni tudnám a hiányosságokat, ha rendesen foglalkozom vele? Igazából munka miatt lenne szükségem erre, tehát egy könyvelőirodába jelentkeztem, de előtte elküldenének erre a képzésre, tehát a motiváció megvan.
2017. jún. 27. 22:27
 6/11 Roflkopter ***** válasza:
86%
Kellő idő ráfordítással mindent meg lehet tanulni akárhonnan indulsz , nyugodtan próbáld meg.
2017. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterő, idő, ez a kettő mindenet megold.
2017. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok "felzárkózni".
2017. jún. 27. 22:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Nulla alappal is megoldható, nekem volt biológia-orosz szakon végzett csoporttársam, nulla számvitelt tanult korábban, ismerős igazolt neki 3 év gyakorlatot.
2017. jún. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1, pü-szviteli ügyintéző okj- n pont ugynazt takarja a hármas, mert központi vizsga van...
2017. jún. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!