Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolán kívüli nyári gyakorlat...

Iskolán kívüli nyári gyakorlat fizetés?

Figyelt kérdés
11. osztályos tanuló vagyok, ami azt jelenti hogy 4 hét nyári gyakorlaton kell részt vennem. Nem szerettem volna hogy az iskola jelöljön ki nekem nyári gyakorlati helyet ezért anyám munkahelyén fogom elvégezni a gyakorlatot. Akiket az iskola helyez el azok biztosan kapnak heti pár ezer forintot. Az lenne a kérdésem hogy ez nekem is jár, vagy a külsős helynek nem kötelező fizetést adnia a nyári gyakorlat elvégzéséért?

2017. jún. 29. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező.
2017. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nagy valószínűséggel nem is fognak :)
2017. jún. 29. 00:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. jún. 29. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt kérdezd meg a munkahelyen, mert nagyon változó. Nálunk pl aki a suli által kijelölt helyre ment nem kapott érte pénzt. Aki külsőshöz ment ott meg az kapott fizut inkább aki ismerősnél dolgozott. Nem kötelező fizetniük úgyhogy a többség nem is ad pénzt érte. Amivel mondjuk nincs összhangban hogy valahol ingyen rengeteg munkát az ember nyakába varrnak míg máshol csak beírják papíron, de be se kell menni vagy éppen csak ott kell lenni és alig van munka.
2017. jún. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező de általában adnak valamicskét (értsd 21 napra kb 15-20 ezret).

Ez kb mintha ingyen dolgoznál:)

2017. jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!