Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden TTIK-snak szerintetek...

Szegeden TTIK-snak szerintetek melyik lenne a legjobb kollégium?

Figyelt kérdés
Szeptemberben valószínűleg ezen a karon fogok továbbtanulni ezért érdekelne, hogy kb milyenek a tapasztalatok? Melyik kolesznak milyen előnyei és hátrányai vannak? :)

2017. jún. 29. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

A Károlyi vagy a Horváth

Egyébként melyik szakra jelentkeztél?

2017. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi nem horváthot akartam irni hanem az Eötvöst
2017. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Ugyebár karközi kolik közül választhatsz:

Herman - újszegeden van, tehát nem belváros, viszonylag csendes

Móra - szintén újszeged (szintén nem belváros:D), nehéz bekerülni, de csendes

Eötvös - belváros, közel van minden, tanulmányi átlag alapján vesznek fel (és minden félévben hoznod kell a megadott átlagot, hogy bentmaradj), inkább tanulós koli

Öthalom - kint van a város szélés (tehát 2 óra között nem tudsz visszamenni), viszont régen ezek lakások voltak (tehát valamennyire albérlet feeling), nem túl szép a környezet (sőt, inkább ronda)

Károlyi - könnyű bekerülni, 800 fős (legnagyobb koli), eléggé a bulizós kategóriába sorolják (de meg lehet találni a magadnak való társaságot, tapasztalat)


Dióhéjban. Ha esetleg van még kérdésed nyugodtan írj!

2017. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Öthalmit tudom ajánlani, az valóban igaz, hogy kicsit messzibb van mint a többi, de csak megszokás kérdése az egész, ha meg az zavar, hogy nem tudsz visszajönni két óra között...nos néha nem is kell, csak rajtad áll mennyire használod ki az ilyen "lyukasórákat" függetlenül attól, hogy hol vagy éppen (tapasztalat). Közvetlen a koli környéke "zöldövezet" számomra nagyon szép és barátságos, még koli cicák is vannak, ha állatbarát és természetkedvelő vagy ez biztos tetszene.

Én Károlyiban lehúztam egy évet, ha nem vagy egy nagy társasági lény nem javaslom. Milyen szakon leszel?

2017. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Biológia szakra jelentkeztem, és erősen remélem, hogy be is jutok...


Az a baj, hogy nem vagyok az a nagy társasági lény...inkább a csendesek társaságát erősítem :))

2017. júl. 2. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok társasági lény, TTIK-ra jártam és Károlyis voltam. Meg kell találni a megfelelö szintet, nem mindegyik buliszint. A miénk például nagyon nem volt az, sok tanulos diák volt. Persze azota cserélödtek már az emberek, igy nem tudok tippeket mondani. Viszont ugy érzem jo hatással volt rám a koliélet, sokkal nyitottabb lettem, leálltam ismeretlenekkel is beszélgetni. Ugyhogy szerintem jo hatással tud lenni az ilyen emberekre a kollégium.:)
2017. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!