Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy jó egyetem alap vagy...

Egy jó egyetem alap vagy mesterszakára nehezebb bekerülni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó egyetem ahová lenne esélyem bekerülni. Viszont a szak az csak nagyon hasonló ahoz amit szeretnék tanulni, de nem pont az. Viszont ugyan olyan munkat tudnek vele elvegezni kesőbb. Viszont mesterképzést indít olyat amilyet szeretnék. Így nem tudom, hogy most eldobom magamtól az esélyt oda bekerülni vagy ha hozom a jó eredményeket akkor mesterre talán még könnyebb is lesz a bekerülés?

2017. jún. 30. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem alap mert a mesterre orulnek ha mesz... igy a minimum pontszam tobbnyire a legalacsonyabb pontszam lesz.. kiveve ha valami fullos szak mscje
2017. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!