Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a félévem nem abszolvált,...

Ha a félévem nem abszolvált, de a tárgyaimat teljesítettem, elfogadják más képzésen azokat a tárgyakat?

Figyelt kérdés
Minden féléves tárgyamból eredményesen levizsgáztam,de a félévem nem lesz teljesített,mert nem megyek el a nyári szakmai gyakorlatra,ugyanis ősztől az egyetem egy másik karán szeretném folytatni a tanulmányaimat és a szakmai gyakorlat ideje alatt dolgoznom kell,mert azért nem kapunk pénzt és egy egész hónapot elvesz. A tárgyak a másik karon 1-2 kivétellel egy az egyben azok,amiket én most tanultam. A tárgyakból szerzett vizsgajegyek érvényesek így?
2017. júl. 1. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem abszolvált a féléved, akkor nem fogják beszámítani az elvégzett tárgyakat
2017. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A helyedben elvégezném a szakmai gyakorlatot
2017. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most lehet én vagyok a hülye, de "abszolvált félév"? Ilyen létezik? Az abszolvált eddig azt jelentette, hogy megvan mindened ami az államvizsgához kell, gyakorlatilag csak az államvizsga, vagy valami más külsős követelmény nincs meg a diplomához (pl. nyelvvizsga). Ennek semmi köze sincs ahhoz, hogy elfogadják-e a tárgyaidat vagy sem.
2017. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most az a gyakorlat kötelező?

Mert ha nem lesz meg, nem lesz meg a félév sem, hiába vizsgázott le mindenből

2017. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De a biztonság kedvéért meg kéne kérdezni a suliban
2017. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az abszolvalast en a szo szerinti kelenteseben hasznaltam,ami teljesitest jelent,semmi kozze az allamvizsgahoz meg a diplomahoz.

A gyakorlat kotelezo es a felevem nem.lesz teljesitett ha nem csinalom meg,de ezt tudtam es erre nincs is szuksegem. A kerdes az volt,hogy ami targyakbol levizsgaztam,azokat elfogadjak e mas kepzesen akkor is,ha a felevem nem teljesitett. A valasz egyebkent igen,azota megkerdeztem az iskolaban.

2017. júl. 4. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!