Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az e-felviben a dokumentumokho...

Az e-felviben a dokumentumokhoz kell még nekem valamit csatolnom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az e-felvételi rendszerben a dokumentumoknál a jelentkezéshez szükséges dokumentumok között szerepel nekem két olyan dokumentum megnevezése, amellyel én nem rendelkezem. Az egyik a a felsőfokú oklevél, a másik a felsőfokú tanulmányi eredményeket igazoló dokumentum. A kérdésem az lenne, hogy ezeket nem kötelező csatolni, vagy kötelező és valamilyen hiba történt, hogy tőlem ezeket kérik?

Igazából maga a dokumentumok menü, az zöld színű, és nem piros, ami jelezné, hogy valamit még kellene csatolnom...

Vagy azért kérnék ezeket tőlem mert én jelenleg hallgatói jogviszonyban állok már egy egyetemmel? De akkor sem kellene, hogy ilyeneket kérjen tőlem, mert semmilyen eredményem nincs még ott, és nem is lesz mivel, hogy most máshová felvételizek éppen, és ezt a jelenlegi iskolát ott fogom hagyni szeptembertől.



2017. júl. 3. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, csak ha azok alapján akarsz pontot számíttatni, de mivel neked még nincs ilyened, semmit se kell tenned, neked az érettségik alapján számolnak.
2017. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!