Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő a reális egy...

Mennyi idő a reális egy felsőfokú angol nyelvvizsga felkészüléséhez?

Figyelt kérdés
ha napi 1-2 órát tanulok.. És van egy 86 %-os közép szintű érettségim, amit 2 éve szereztem, azóta is rendszeresen tanulom a nyelvet..
2017. júl. 4. 13:27
 1/5 anonim válasza:
26%
1-2 óra tanulás elég kevés sajnos.. Nézz mellé filmeket, olvass angol könyveket, stb. Ezek mellett szerintem fél éven belül simán összehozható! Sok sikert! :)
2017. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
1-2 óránál többet tanulni nem lehet. Túlzásba lehet vinni, de nem érdemes. A témaköröket nézd át, és tudd, milyen feladatok lesznek írásbelin. Nem annyira nehéz, mint gondolod. Ez is csak egy vizsga.
2017. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
39%
#2/2 nem sok egyetemi vizsgán lehetsz túl eddig, ha azt állítod, hogy 1-2 óranál nem lehet többet tanulni.. :D
2017. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem talált. A harmadik diplomámat csinálom és 2 felsőfokúm van. Hatékonyan tanulni egy valamit napi 2 óránál többet nem lehet. El fogja veszíteni a motivációját és megutálja.
2017. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudnék többet szánni 1-2 óránál munka mellett úgy hogy közben mást is tanulok... meg annyira nem sűrgős a felsőfokú, csak arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi idő alatt lehet megcsinálni...
2017. júl. 4. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!