Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van köztetek óvodai dajka?

Van köztetek óvodai dajka?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi !


Elsősorban azzal kapcsolatban, hogy van-e esély ,hogy felvegyenek óvodai dajkának, ha nincs meg az álláshoz szükséges Dajka Okj bizonyítványom?

Érettségivel rendelkezem és bolti eladói szakmával, most találtam egy óvodai dajka állás hirdetést, gondoltam megpróbálom. Szerintetek érdemes így is végzettség nélkül? Tapasztalat?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. júl. 5. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én óvónő vagyok, de látom a kollégákat: 4-ből 3-nak nincs papírja. Hivatalosan már kell az OKJ, de ha pl elkezded és a munka mellett csinálod a sulit, akkor azt jó néven veszik. Próbáld meg, max elhajtanak. :)

2017. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ! :)
2017. júl. 5. 14:03
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Én is úgy találtam állást oviban, hogy folyamatban volt a dajka tanfolyamom....

Szerintem mindenképpen próbáld meg!!

2017. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!