Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemsokára írunk kompetencia...

Nemsokára írunk kompetencia felmérést és rettentően izgulok. Hogyan csillapíthatnám hogy ne izguljak ennyire?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges izgulni, mert senki nem fogja megtudni, hogy milyet írtál. Ez nem az egyéneket méri, hanem egy egész korcsoportot, gyakorlatilag tudományos céllal: milyen készségeik (nem ismereteik) vannak az ennyi meg ennyi éveseknek. Semmi jelentősége, vedd keresztrejtvényfejtésnek.
2010. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy rajtad kívül hányan írnak még...pl én :D én kifejzett örüök nek mert ugye me lehet nézni a eredményét személyenként is ( de azt csak te nézheted a sajt kódoddal, nagy valószínűséggel majd valamikor 2011ben... XD) és engem érdekel h hogy állok az országos átlaghoz képest... :D
2010. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy ezen semmi sem múlik Nem olyan mint egy dolgozat amire jegyet is kapsz tök mindegy hogy 50-60 -vagy 70 %-os lesz Ennek az eredményét csak te fogod megtudni mert kapsz egy saját kódot amivel megnézheted a neten az eredményed ami természetesen ott sem név szerint szerepel Sem továbbtanulásba sem évvégi bizibe nem számít bele az eredmény
2010. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igazuk van. És gondolj arra hogy nincs tanitás;)
2010. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne izgulj semmi értelme...4óra alatt lemegy az egész. Nem kapsz érte semmit még ha el is b*szod sem. Ez csak egy szint felmérés!!!!:)
2010. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!