Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Szombathelyi Művészet...

Milyen a Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ezt a kérdést már feltették,de szeretnék egy részletesebb jellemzést az egész iskoláról.Inkább arról,hogy milyenek a tanárok,milyen a hangulat,meddig tartanak az órák,mennyire kell sokat

tanulni milyen szigorúak a tanárok,milyen diákok tanulási szintje,mennyit rajzolunk....stb.Saját tapasztalatok.Előre is köszönöm.



2017. júl. 7. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kva jó. Oda járok :D kis közösség, mindenki ismer mindenkit, mindenki span mindenkivel. Nincsenek határok az évfolyamok között. Rendszerint én este 8-ig bent vagyok, koli miatt. De nem unatkozol ha oda jársz :D Tanárokkal nagyon nincs baj, van pár kötelező jófej. Ja meg a sátánista matek tanár. BRRRR... Hála h csak egy évig tanìtott. Házi konkrétan nincs, csak matekból. Szakmai képzés képzős részen úgy tudom jó. (Más szakon vagyok) Ha még van kérdésed ìrj nyugodtan.
2017. júl. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
K..va jó. Oda járok :D kis közösség, mindenki ismer mindenkit, mindenki span mindenkivel. Nincsenek határok az évfolyamok között. Rendszerint én este 8-ig bent vagyok, koli miatt. De nem unatkozol ha oda jársz :D Tanárokkal nagyon nincs baj, van pár kötelező jófej. Ja meg a sátánista matek tanár. BRRRR... Hála h csak egy évig tanìtott. Házi konkrétan nincs, csak matekból. Szakmai képzés képzős részen úgy tudom jó. (Más szakon vagyok) Ha még van kérdésed ìrj nyugodtan.
2017. júl. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
K jó. Oda járok :D kis közösség, mindenki ismer mindenkit, mindenki span mindenkivel. Nincsenek határok az évfolyamok között. Rendszerint én este 8-ig bent vagyok, koli miatt. De nem unatkozol ha oda jársz :D Tanárokkal nagyon nincs baj, van pár kötelező jófej. Ja meg a sátánista matek tanár. BRRRR... Hála h csak egy évig tanìtott. Házi konkrétan nincs, csak matekból. Szakmai képzés képzős részen úgy tudom jó. (Más szakon vagyok) Ha még van kérdésed ìrj nyugodtan.
2017. júl. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.És csak jótanulók járnak oda?(mert én nem vagyok)
2017. júl. 15. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehooogy. Vagy hát... Valamiért mostanában azt látjuk h mintha a képzős részen a jegyeket néznék felvételikor. De szerintem nem gáz. A suliban meg h hogy tanulsz mind1. Nem várnak el sokat.
2017. júl. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2017. júl. 16. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziaa ,én is oda járok és az előző válaszolóval teljesen egyet értek (főleg a sátánista matek tanárral kapcsolatban). Legjobb suli amit választhatsz. Én képzős vagyok annyi a különbség. Heti 5 rajzunk volt idén és 6 szakma de jövőre növekszik 9re (ha jól tudom). Diákok imádni valóak, tanárok is FŐLEG A FÖCI TANÁR <3 Én egész évbe nem tanultam csak töriből meg matekból picit, de így is mindenből 4es és 5ös lettem (kivéve matek amen meglett a 3as). Direkt nem adnak házit közismeretből annyira mert tudják ,hogy a szakma fontosabb nekünk és ,hogy úgyse csinálnánk meg. Sok óránk van egy nap de teljesen kibírható ha egyszer hozzászoksz.
2017. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Heti 5 rajz?Ezt annyira nem értem.Minden nap csak egy 45 perces rajz,vagy hogyan van ez?Mert az kevés
2017. júl. 18. 21:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válasz!
2017. júl. 18. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!