Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyi Horváth Boldizsár...

Szombathelyi Horváth Boldizsár milyen iskola?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagyok és a közgazdaság érdekel. 98-9% hogy azzal megyek egyetemre (mert mindenképp egyetemre szeretnék menni), azon kívül max. a tolmács vagy a jogász jöhet szóba. Viszont mindenki mondja, hogy a HBSz-ben milyen rossz a közösség, bunkók a diákok meg a tanárok is. Meg azt is mondják, hogy hiába van, ami érdekel (itt a közgazdaság), akkor is menjek inkább gimibe, mivel az erősebb alapokat ad, meg hátha meggondolom magam. Sokan javasolják hogy a Nagy Lajosba menjek. Egyedül a családom szeretné ha HBSz-be mennék (ők nem szeretik a gimiket, meg a HBSZ szimpi nekik). Nektek mi a véleményetek? Odamenjek vagy inkább gimibe?

2017. jan. 1. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én a HBSZ-be járok, közgázra. A közösség egyáltalán nem rossz, a tanárok pedig végképp nem bunkók! Sőt, nekem ilyen jó tanáraim még nem voltak.

Én ajánlom. Nem egyszerű, és kell tanulni, főleg amikor már számítanak a jegyeid továbbtanulásnál.

Ha van kérdésed, írj bátran! :)

2017. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!