Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Károli Gáspár Református...

A Károli Gáspár Református Egyetem pszichológia karának van facebook oldala/csoport?

Figyelt kérdés
Albérletet szeretnék keresni, nincs valamilyen csoport, ahol tudnék érdeklődni?
2017. júl. 11. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy kijavítalak, de olyan nincs, hogy pszichológia kar.Bölcsészettudományi kar van és azon belül pszichológia szak. Legalábbis a Károlin így van, én is Károlis vagyok. A kérdésedre válaszolva: minden évfolyamnak csinálnak saját facebook oldalt. Úg keress rá, hogy KRE vagy Károli pszichológia 2017. (feltételezem, hogy ebben az évben kezded az egyetemet majd)
2017. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, igen, teljesen igazad van, tényleg elírtam, köszi, hogy szóltál :)

te mekkora esélyt látsz arra, hogy a közelben albérletet találjak?

2017. júl. 11. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igazság szerint nem nagyon tudok erre választ adni, mert én itthonról jártam be a suliba, albérletet sosem kerestem a közelben. Azt ajánlom neked, hogy inkább a Károli BTK nevezetű facebook csoportban (amiben a Károli BTK közel összes hallgatója benne van) írd ki, hogy albérletet keresel, illetve sokszor ki is szokták írni, hogy itt-ott albérlet kiadó az egyetem közelében, vagy éppen szobatársat keresnek egy megüresedő szobába, nagyon sok ilyet olvastam minden félévben. Szerintem biztos sikerül valamit :)
2017. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ird be facebookon hogy karoli btk. Ott oda csatlakozol es ott lesz kulon pszicho csoport ha lejjeb mesz majd. :D ott lattam hogy keresnek szobatarsakat meg hely kiado
2017. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :))
2017. aug. 4. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!