Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ki tud valami ÖNISMERET-FEJLES...

Ki tud valami ÖNISMERET-FEJLESZTŐ tréningről,17-18 éves fiataloknak? Van-e tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
A fiam 17 éves, nehezen boldogulok vele. Jó lenne valami ÖNISMERETI CSOPORT-ba járnia, hasonszőrű kamaszokkal, hátha megjönne az esze... Fogalmam sincs fiataloknak van-e ilyen...

#fejlesztés #pszichológia #önismereti csoport
2014. júl. 11. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak összezavarni, nem tudom, tavaly óta mi történt amúgy veletek. Mindenesetre, és jártam ilyen tréningre de sajnos összezavart. Nem volt jó. A tréner nem ismeri a csoporttagokat. Viszont, amikor apámmal beszélgettem sokat, az nagyon segített.
2015. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne várj csodát ilyesmitől, semmilyen tréning vagy szakember nem fogja megoldani helyettetek a problémáitokat. Egy problémás kamaszt pedig elég nehéz rávenni olyasmire, amit esetleg nem szívesen csinál. Attól pedig nem fog "megjönni az esze", hogy önismereti csoportra kényszeríted. Inkább neked kéne sokat beszélgetni vele.
2015. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, megértettem, IGAZATOK VAN. Nekem kellene sokat beszélgetni vele, ...de sajnos Ő nem igazán akar beavatni a dolgaiba. Inkább a barátaival, és a barátnőjével beszéli meg a dolgait.
2015. szept. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!