Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Éheen fogok halni biológusként?

Éheen fogok halni biológusként?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem az egyetemet, biosz szakra jelentkeztem. Eléggé elbizonytalanított az, hogy szinte mindenhol azt olvasom, hogy egyáltalán nincsenek megfizetve. Ez mennyire igaz? Mennyire lehet elhelyezkedni mint biológus?
2017. júl. 13. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy két ember, aki kutatásból egész jól keres. Ha elmész egyetemi tanárnak, akkor szerintem megéri, mert kutatás kötelező, és a fizetés se rossz, főleg ha van DSc-d is, +75000 Ft havonta. Amúgy nem egy jól fizetett/nagyon keresett szakma. Milyen terület érdekel?
2017. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A genetikát szeretem a legjobban de a növénytan és a mikrobiológia is a kedvencek között van.
2017. júl. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!