Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudom meg, hogy felvettek...

Hogy tudom meg, hogy felvettek-e egyetemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Jelentkeztem anglisztikára, és most (2017 június) utólag emelt szintű nyelvvizsgát tettem angolból. 26 éves vagyok, 2 éve dolgozom, és jelenleg is Angliában vagyok,munka végett. Mivel pár hete jöttem ki, az érettségi és a jelentkezés folyamán mindig a Budapesti címemet használtam, oda jött minden értesítés. Na,most: sem az érettségi eredményemet, sem pedig azt,hogy felvettek-e, nem tudom. E-mailt nem kaptam, sms-t szintén, mivel idekint vmiért nem működik a sim kártyám. Kaptam egy értesítőt, a volt pesti lakásomra,hogy jött levelem, valószínűleg az érettségi eredményem. Tudok valami féle meghatalmazást írni, hogy valaki átvegye helyettem? Vagy aaz Oktatási hivatalt hívjam fel, és ott megmondják az eredményem?
2017. júl. 13. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha mindent feltölöttél a felvire akkor sms éretsítést kapsz de a felvi.hu-n is megtudod majd nezni a ponthatarokat! Julius 26 este nyolc oratol!
2017. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de az érettségi értesítést nem kapom meg. Így nem tudom, hány pontom lett :/
2017. júl. 13. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Furcsa, hogy nem tudod az eredményeidet. E-felvételin nekem már fent vannak az idei érettségi eredményeim, igaz, csak tegnap óta, de sokaknak már napok óta fent van. Szerintem neked is fent kellene, hogy legyen.


Azt pedig, hogy kit vettek fel, még senki sem tudja, ez majd csak július 26-án derül ki, ahogy az első válaszoló is írta.

Változtass egyébként telefonszámot akkor, ha van angol sim kártyád. Külföldi számra is küldenek sms-ben értesítést a felvétel sikerességéről. Természetesen csak július 26-án! Ne izgulj.

2017. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudod megváltoztatni már a telefonszámodat, még tegnap kellett volna, nem is tudom miért írtam ezt.
2017. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A felvi folyamatosan dolgozza fel az adatokat, nekem pl. minden ma jelent meg..!
2017. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy tudom megnézni az eredményem Felvin?
2017. júl. 13. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos beadtad a jelentkezest? Kellet egy felhasznaloi nev es egy jelszo eloszor. Ez a alap regisztracio. Utana kaptal egy hat jegyu kodot 3 betu 3 szam es egy jelentkezoi azonositoszamot. Ezt az emailedre kuldtek ki. Igy ezek utan tudsz belepni a En felvim menupontnal.
2017. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt lehet megnézni, de nekem is furcsa, hogy ezt nem tudod, hisz mindent ezen az oldalon kellett intézni

2017. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!