Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sima szakiskolai végzetséggel,...

Sima szakiskolai végzetséggel, jelentkezhetek Rendőr szakközépbe?

Figyelt kérdés
Ebbe az évbe végzek, rendőrnek szeretnék menni, de sima szakiskolát végeztem... Le tudok/tudnék éretségizni (3.5év) De ennek hiányában is felvennének?
2010. máj. 21. 17:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy elég, ha ott végzem el a Rendőr Szakközepet?
2010. máj. 21. 17:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Szakközép az attól szakközép, hogy ott kapod meg az érettségit nem? Ebben az esetben nem hiszem, hogy követelmény lenne az érettségi megléte, hiszen ott szerzed meg. Vagy felnőttképzést néztél? (Bár ebben az esteben is kéne olyan lehetőségnek lennie, hogy ott tedd le az érettségit.)
2010. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon néztem az egésszet [link]

Nos, énis úgy gondoltam, hogy ott kapnék meg valamit, de 2 év alat éretségi? Nemtudom...

2010. máj. 21. 18:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Boccs, ittvan: Kézési idő: két év

[link]

2010. máj. 21. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, nem kell érettségi. Ha kéne, elég feltűnő helyen jeleznék, valahol ott, ahol a korkövetelményt.


2 év alatt érettségire, tanárral röhögve fel lehet készülni, csak imádkozz egy olyan osztályért, ahol a tanárnak tanítás helyett nem kell fegyelmeznie. Bár ahogy látom, megkövetelik valószínűleg a fegyelmet. :)


Sok sikert kívánok. :)

2010. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaidat!
2010. máj. 21. 20:34
 7/7 A kérdező kommentje:

Hopsz, megvan a "bibi"! Kell éretségi...

[link]

"közép- vagy emelt szintű érettségivel rendelkezik"

2010. máj. 21. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!