Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3 hét mulva lesz 2 szóbeli...

3 hét mulva lesz 2 szóbeli vizsgám. Ami az első, szóbeli, mivel még nem volt. Én félek, hogy majd ott le fogok blokkolni és nem fogok tudni semmit. Valami jó tanácsot tudtok adni szóbeli vizsgára?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2010. máj. 21. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanuld meg az anyagot és ha tudod, akkor nincs min izgulni. Senkit nem ettek még meg a szóbelijén...
2010. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha adnak felkészülési időt, használd ki. írj le mindent vázlatosan ami eszedbe jut. érettségin is volt szóbeli ez se sokkal különb, ez is úgy zajlik.

én is tök ideg voltam 1. szóbelin, hidd el bele lehet rázódni a 3 év alatt:)

2010. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és szerintem az sokat segít ha hangosan felmondod az anyagot, vizsgán nem fog meglepni a hangod, és ha nem remeg a hangod meg nem halkan mormogod a tételt az csak pozítivan hathat a jegyedre :)
2010. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En ugyanilyen voltam, hiaba tudtam az anyagot, megis mindig remegve ultem es dadogtam.


Nekem bevalt az, hogy futok elotte. Reggel felkelek, elmegyek kocogni, hazajovok zuhanyozni, aztan irany a vizsga.

Probald ki, hatha neked is bevalik. En teljesen ellazulok tole.

2010. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!