Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha gyógytornász szakra mennék...

Ha gyógytornász szakra mennék akkor ilyen helyeken el tudnék helyezkedni, és kb. Mennyi lenne a fizetés?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén van megfogalmazva a kérdés, nagyjából tudom, hol helyezkedhetnék el, de pl. Óvodában vagy iskolában testfejlesztőként (gerincferdüléses, lúdtalpas gyerekekkel való foglalkozás, a többi gyereket ránevelni a sportszeretetére) el tudnék helyezkedni? Bár szívesen vmi sport egyesületnél helyezkednék el akár itthon, akár külföldön. Szeretném ezt csinálni, vminek a tagja lenni, de pénzileg ez mennyire érné meg?

2017. júl. 19. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Anyagilag Magyarországon semennyire nem éri meg. Oviban, suliban szerintem nincs külön gyógytornász, sportegyesületekben is nehezen tudom elképzelni, mert oda egészséges emberek járnak. Jellemzően kórházban tudsz elhelyezkedni, ahol idős embereken, esetleg baleset után lévő fiatalabbakon segítesz. Szerintem jobban jársz, ha elvégzel egy sportedzőit. Valószínűleg azzal sem fogod halálra keresni magad, viszont az megvan egy év alatt.
2017. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sport egyesuleteknel is keresik a gyogytornaszokat (inkabb csapatsportagaknal a rehabilitacio segitsegenel), de erre mennyi lenne az eselyem, mert egy nb1es csapatnal nwm mindegy ki mit csinal a hatterben
2017. júl. 19. 19:42
 3/4 mi a fene ***** válasza:
Sokszor leirtam már, azt tanuld amit szeretnél. beteg, balesetes, rehabos ember mindig lesz, attól függ mennyire szeretnél az eü.ben dolgozni.Ne feledd az eü.ben mindig lesz munka, és tanulási lehetőség.
2017. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A gerincferdüléses, lúdtalpas gyerekekkel való foglalkozást a közoktatásban, köznevelésben - iskola, óvoda- gyógytestnevelő végzi. Neki pedagógus végzettsége van. Olyan kifejezés, hogy testfejlesztő nincsen!!!
2017. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!