Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kávé helyett a kóla is jó...

Kávé helyett a kóla is jó tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Így késődélután már abszolút nem esik jól a kávé. Egyáltalán nem hat, meleg, stb. Hideg coca cola viszont jó lehet. Mintha hallottam volna, hogy az is serkent meg koffein van benne. Jó lehet a tanuláshoz kávé helyett?
2017. júl. 20. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze!
2017. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, csak majd a cukrosbácsi nehogy meglátogasson! 1-2x belefer. Kulonben a zoldtea jobb alternativa sztem.
2017. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a zöld teára szavazok! Vannak ízesítettek is - citrom, mangó, eper, cseresznye stb. Nyáron jéggel, télen forrón mézzel 😋
2018. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is nagyon szeretem a zöld teát, ízesíteni sem nagyon szoktam, max egy picike méz. De engem egyáltalán nem tart ébren. Nálam a hatása kb annyi, hogy ha este iszom akkor forgolódósan alszok. Szóval az nálam nem alternatíva.

Végül nem hiszem, hogy kóláztam mikor feltettem a kérdést. :D Mert sosem voltam nagy kólás.

2018. jan. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!