Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pázmány btk koli ateistának...

Pázmány btk koli ateistának mennyire hardcore?

Figyelt kérdés
Irtozom az egesz vallastol, szoval eselytelen, hogy kibirnam az ottani koliban? Amugy nagyon liberalis vagyok (szex, pialas)
2017. júl. 23. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Annál nem lehet hardroreabb minthogy bevállalod a btk-t a biztos el nem helyezkedés tudatában:-D
2017. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyugi, egy felevet huzok csak le mig felvesznek gyogyszeresznek 😄
2017. júl. 23. 16:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor lehet nem kellene pocsékolni a féléveket, lehet kelleni fog az még gyógyszerészetin, főleg hogy ott ugye csak egy év múlva kezdhetnél.
2017. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezen filozom, de akkor alberletbe kell mennem, es lattatok ti a budapesti alberletek árát és szinvonalát? Nem tudnam fizetni....
2017. júl. 23. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát még mindig olcsóbb az albi mintha kicsúszol a félévekből és fizethetsz félévente 1.350.000 forintot... vagy keress olyan okj-t aminek van kollégiuma, vagy találtam egyet, ha okj-n vagy és bekerülsz akkor vagy ingyenes vagy 8 ezr havonta


[link]


nem olyan kényelmes mint az egyetemi, mármint szabadság terén, de nem fogynak a féléveid, és olcsó a szállás is.

2017. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi, ez csak akkor realis, ha beiratkozom a pazmanyra. Nem tudom kulonben, hogy mi legyen, mert 1 evig ugyis tetlen leszek az erettsegi felkeszulest leszamitva. Most kipanaszkodnam magam, hogy mennyire draga minden, de áh.
2017. júl. 23. 17:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
azért mondtam az okj-t.. kettő ingyenes, a linken lévő koliban helyet is kapnál, ami nagy eséllyel ingyenes lenne, vagy ha nem is havi 8 ezer, és ebben szerintem a kaja is benne van, de ez nem biztos. Én orvosi/gyógyszerészeti előtt tuti nem dobálgatnám a féléveimet, érhetnek meglepetések... én pl azért buktam évismétlésre, mert nem voltam szimpatikus a tanárnak, és addig kérdezgetett míg valamire nem tudtam válaszolni, és egyből buktatott és ezt eljátszotta még kétszer. Ugye a ráépülőknek búcsút mondhattam, így máris megvolt az egy év csúszás. És ez még csak egy tárgy...
2017. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Okj-re nincs vmi jelentkezesi hatarido? Kulonben megertem az allaspontodat, es abszolut jogos. Az is problema, hogy az emelt kemiara es biora nagyon sokat kell tanulnom hogy tutira bekeruljek+jarni fogok felkeszitore is ami 200 000 forint lesz, es erre megy majd az osszes rongyom.
2017. júl. 23. 17:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Okj-re sokszor augusztusban van a jelentkezési határidő,de te tudod,a te életed. Orvosis és egészségtudományi szakokon előszeretettel szívatják az embert
2017. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dolgozz otthon addig, keress pénzt Tescoban, akár Mekiben.. Ha a megkeresett pénzt félre tudod tenni szinte teljesen, az nagyon jó kezdet! Ne pocsékold az állami féléveidet (pláne hogy nem is akarod elvégezni a BTKt), mert könnyen meg lehet csúszni, és akkor a pénz jól jöhet a tandíjra. Emellett a könyvek is ki*aszott drágák (10-20.000/db), eszközök, laborkár stb.
2017. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!