Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem érdekel a szak amin...

Nem érdekel a szak amin tanulok, nem érdekel a város ahol ezt végzem, már tudom mi akarok lenni. Hogy csináljam végig, ha semmi akaraterőm sincs ehhez?

Figyelt kérdés
Vissza kéne fizetni a tandíjat,hogyha abbahagyom a kétéves felsőfokút, semmi.motivációm nincsen, nem abban akarok elhelyezkedni, már más terveim vannak. Nem szeretem a várost, nem szeretek itt lenni. A barátom is hiányzik. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2017. júl. 24. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Befejezed vagy visszafizeted mást nem tudsz csinálni. Egyébként már gondolom az első 1 éven túl vagy szóval mostmár valahogy nyögd ki. Annyira nem lehet nehéz én az egyetem utolsó évét jártam úgy ki, hogy utáltam az egészet amit tanultam és már az is megvolt, hogy mit foogk melózni csak szimplán akartam egy diplomát mert jól jöhet.
2017. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Okos vagy, hogy ott és olyat kezdtél el tanulni ahol és ami nem érdekel.

Ha van pénzed, változtass, kiperkálod a tanuló-pénz, ha nincs, akkor csináljad végig.

Lesz egy olyan végzettséged, amiben nyűg dolgoznod és érdektelenséged miatt soha nem leszel kiváló.

.

Anyagiakat figyelembe véve: végezzed el, amit elkezdtél, aztán pedig azt, ami érdekel.

Nem te vagy az egyetlen, aki a nap minden órájában nincs együtt barátjával.

A távolság megerősíti a kapcsolatot (és nullára csökkenti a veszekedés lehetőségét ez idő alatt...).

Ha nem, akkor jobb előbb, mint később...

2017. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitartás, én is rossz pályát választottam elsőre, csak én OKJ szakmát tanulok, de ha már nem sok van hátra, lesz max az embernek papapírja róla legalább, hogy elvégezte, aztán tanulsz mást pl: elvégzel valami tanfolyamot, vagy rosszabb esetbe nem sikerül elvégezni a jelenlegi szakot, amit tanulsz és éveket buksz, vagy ha végképp nem bírod fizethetsz, de ez vigasztaljon, hogy utána tanulsz olyat ami valóban érdekel majd.
2017. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Buta vagy de kuratnad magad a baratoddal... na ezert nem fogod sokra vinni... am meg nem azt kell nezni hogy erdekel e hanem hogy megkell tanulni. Amugy meg keress egy pasit aztan rakasd meg magad
2017. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt most nem a baratomrol van szó te NY.morék. Rájöttem nem akarok idős embereket pelenkázni meg kateterezni. Aztán én vagyok a buta.. gratulálok
2017. júl. 25. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!