Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van más diák rajtam kívül aki...

Van más diák rajtam kívül aki nem szereti ezt a nyarat?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok de unom már ezt a nyarat.Mindenféle probléma összejött amik idegesítenek.Ráadásul még programot is alig tudok szervezni mert jelentkeztem dolgozni de az is hetek szervezése , jelentkeztem tanfolyamra de az is sokáig szerveződik.Csoporttárssal nem tudok találkozni mert más városban lakik és dolgozik folyamatosan.Van másik barátnőm de neki is közbejön mindig valami.


Idegesítenek a problémáim ugyanakkor mással se nagyon tudok foglalkozni mert nehezen jön össze minden.


Egy idő után itthon is unalmas meg vágyok barátnővel ismerőssel találkozni de az se sikerül.

Ès évközben meg nincs ennyi gondom csak most jött össze ennyi minden nyárra.

Nyelvvizsgára szeretnék készülni csak azzal is kicsit lassan haladok mert valahogy még arra is nehezebben koncentrálok és zavar ez a hőség.


Mit csináljak?

Senkinek nincs rajtam kívül rossz nyara?

Az eleje nem volt ilyen csak úgy pár hete.


2017. júl. 24. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanígy vagyok vele én is. Ha lehetne, akkor inkább nyáron is egyetemre járnék, mert akkor pörög az élet, mindig van mit csinálni :D


f/21

2017. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelen. Én is várom az egyetemet mert ott pörög az élet
2017. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!