Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan diák aki szereti a...

Van olyan diák aki szereti a töri, matek, irodalom tanárát?

Figyelt kérdés
én személy szerint utálom őket ahogy a többi osztálytársam is:(
2009. júl. 10. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Én szerettem a matektanáromat, mert tehetséges voltam és a nehezített feladatokat is könnyen meg tudtam csinálni, ezért 3 év után azt mondta hogy nem bánja hogyha nem csinálok házit(addig se nagyon csináltam meg).
2009. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Előző vagyok. Amikor nem csináltam meg akkor is elnézte nekem.
2009. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
A mi irodalom és történelem tanáraink ritka jófejek! Viccelődni is tudnak, tanítani is tudnak, fegyelmezni is tudnak, el lehet velük beszélgetni... Viszont a matektanárunk... No komment.
2009. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
töri matek tanárt egyenesen imádom, az irodalomtanárt is eléggé szeretem. Próbáld meglátni benne a szépet és a jót.
2009. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Törit nem csíptem, de töri és matek tanárommal sosem volt gond a gimiben, őket bírtam nagyon.
2009. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Törit imádom, matekot emberileg nem szeretem, de elismerem a tudását. Irodalom pfff.. inkább no comment.
2009. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gimiben négy töritanárom volt a hat év alatt...(pardon öt, mert utolsó évben előrehozott érettségit csináltam) - Hatosztályos gimibe jártam. - Közülük kettőt szerettem. A magyartanárom ritka jó fej, vele mindent meg lehetett beszélni, és soha nem éreztette azt, hogy teher, ha hozzáfordulok valamivel. Nagyon sajnálom, hogy már nem tanít többet. :( Nála emberségesebb tanár kevés van, mindemellett tudott tanítani, tudott viccelni, jobban mellénk állt, mint az ofőnk... Részben neki köszönhetem, hogy az vagyok most, aki.
2009. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Utáltam őket, de eleve csak 2 személyről lenne szó.

Ezeket a tárgyakat és tanáraikat is lehet szeretni, de elég száraz unalmas tárgyak. Az egyetemen sokkal nehezebb matekot tanultam, de nagyon imádtam a tanáromat mert vicces matek történeteket mesélt, vidáman adta elő az órát és sokat mosolygott.

2009. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
már nem tanulom ezek közül egyiket se,mert egyetemista vagyok már, de irodalomtanárokkal (amíg tanultam ilyet) mindig szerencsém volt! Mindig olyan tanárt fogtam ki,aki szeretett is és tudott is tanítani! Olyat aki úgy magyarázott,hogy érdekelt is,mit mond, lehetett velük beszélgetni is,de a szigor megvolt. Szóval olyan - ideális tanár típusok :D töriről meg matekról inkább no comment :S
2009. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Törit szeretem, a matekot nem, mert a város híresen legrosszabb matek tanárja, (ráadásul az ofőm is :S) a magyar tanár pedig nem tud fegyelmezni, úgyhogy csak ordítás van magyar órán :(
2009. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!