Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolatáska? Valahol jó...

Iskolatáska? Valahol jó minőségű, szép mintájú?

Figyelt kérdés

Egy több részes lehetőleg sötétebb színű iskolatáskát szeretnék venni. Eddig Fila hátizsákom volt, nagyon szerettem de sajnos tönkrement, és sehol nem találok ugyan olyat. Konkrétan szinte minden oldalon megnéztem, de nem találtam olyat ami nagyon tetszene. :/ Olyan hely kellene ahol élőben megtudnám nézni, lehetőleg Budapest közelében.

Valaki tudna ajánlani valamilyen oldalt/boltot?

14/L (9. osztályos leszek)



2017. júl. 25. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy Eastpak hátizsákot ajánlok. Kicsit drágák, de jó minőségűek és praktikusak is. Viszot csak eg rekeszük van belül, de szerintem ez 9. osztályban már nem lesz probléma. Nekem már 6 éve megvan az enyém és olyan, mintha új lenne. :)
2017. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!