Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti milyen iskolatáskát...

Lányok! Ti milyen iskolatáskát használtok? A hátizsák vagy az oldaltáska a jobb? Hol lehet kapni szép és divatos iskolatáskát?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
oldaltatyi
2014. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Èn egy fekete nike válltáskát hordok már 2 éve :D
2014. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig annyi cuccunk volt középsuliban... 2x vittem oldaltáskát azt hittem leszakad a vállam. Sok mindent bent hagytam a suliban, de így is hátizsák kellett.
2014. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig is hátizsák párti voltam, ráadásul gimiben annyi cuccom van, hogy leszakadna a vállam, ugyanúgy, ahogy az előző válaszadónak :)
2014. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is feketr Nike válltáskát hordok, mindig is váll,-vagy oldaltáska párti voltam. Igaz, ez a Nike drága volt, de egy éve ezt használom és semmi baja, pedig nem kíméltem nagyon.:) 14/L
2014. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én egy bordó, nagyobb válltáskát hordok a suliba, elég nagy szóval minden belefér. :) A H&M-ből vettem kb. 10ezerért tavaly, de nagyon jó anyaga van.

Szerintem ott érdemes körül nézned.

2014. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 FloraRosaly válasza:
Oldaltáska. Lehet , hogy a hátizsák alkalmasabb de én az oldaltáskát jobban bírom.
2014. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hátizsák, mert nincs oldaltáska, amibe beleférnék...
2014. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általános iskolában 7.ig hátizsákkal jártam,aztán 1 évig válltáska,de fájt a vállam,mert mindig egy oldalon hordtam,így 8.ra visszatértem a hátizsák mellé.Második félévben kézitáskáztam,hisz' semmit sem kellett csinálni,némelyik tanár közölte januárban,hogy mostantól nyugodtam otthon hagyhatjuk a könyveket.:D Gimibe vettem egy Nike oldaltáskát,nagyon szerettem,és mivel keresztbe tettem a vállamon,így nem fájt semmim sem.11.-től meg kézitáskával járok,alig van órám.Most leszek végzős.Egyébként szerintem a hátizsák is hasonlóan egészségtelen,mint a válltáska.Pláne,ha valaki a hátizsákot is csak az egyik vállán hordja.Volt olyan osztálytársam,még gimibe,aki úgy lett gerincferdüléses,hogy mindig két vállon hordta a hátizsákot.
2014. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a válltáska jobb (divatosabb) de egészségtelenebb is
2014. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!