Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy átlagos egyetemi konyha...

Egy átlagos egyetemi konyha felszerltsége mit takar?

Figyelt kérdés
Milyen eszközöket biztosítanak a Corvinus kollégiumaiban, Van fagyasztó?

2017. júl. 26. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egyetemi koleszokban rezsót meg mikrót láttam. Néha sütőt. Hűtő inkább a szobákban szokott lenni. Ha esetleg mégis lenne a konyhában, ne nagyon hagyj ott kaját, mert ki fogják lopni.
2017. júl. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

naszóval, elsősként Tarkára fogsz kerülni, sajnos én nem jutottam be, mert az egyik papírral voltak gondok jelentkezésnél. Rengeteg papír kell, szóval szerintem minél előbb kezd el őket beszerezni, ha segítség kell (vagy bármiben) írj nyugodtan :)

amit Tarkáról tudok, azt csak annyi, amit mások meséltek, szintenként 2 konyha van, villanytűzhellyel és mikróval, 3 fős szobák vannak (3 ággyal egyértelműen :D) van 3 íróasztal, beépített szekrények, mosdókagyló és hűtő (fagyasztóval elvileg, szobánként 1), a wifire azt mondják, hogy borzalmas :/

nagyjából ennyi, sok sikert mára és remélem augusztus végén találkozunk ;)

2017. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!