Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem olyan okos,...

Ha valaki nem olyan okos, tehát nem kiemelkedő semmiből (átlagos), akkor kitartással és szorgalommal van esélye elvégezni egy műszaki egyetemet?

Figyelt kérdés
Azon belül is a mernok informatikus szakot?

2017. máj. 31. 12:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
hát attól függ hányas az emelt matekod és emelt infód.
2017. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nemvagyok emelt matek szinten,infobol emelteztem az olyan 60% lesz szobelivel..nagyon elrontottam
2017. máj. 31. 12:56
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Van. A végzett informatikusok között nem sok zseni akad, túlnyomó többségük teljesen átlagos.:-) Persze nem mindegy, melyik egyetemen próbálkozol, az sem, hogy maga a szakterület mennyire érdekel valójában. A szorgalom és a kitartás mindenesetre jó alap, az egyetemeken túlnyomórészt elméleti oktatás zajlik, megtanulható. Sokszor a szerencsefaktor sem elhanyagolható.:-)
2017. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
És a matekod mennyi? Nyelvvizsgád van?
2017. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon is jó esélyed van rá, ne legyél kishitű!
2017. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

A matekomat nemtudom,nyelvizsgam meg nem sikerult,de nem sok kellett volna ,nyaron ujra megprobalom.


Egyébként Debrecenbe mennék.


Mindenesetre köszönöm a bíztatást:).

2017. máj. 31. 13:10
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahhoz nagyon szorgalmasnak kell lenned, mert ha középszinten ilyen gyenguskán teljesítesz, egyetemen vért kell majd izzadnod a kettesért. Persze, mindig vannak kivételek, de én most azt mondom nem sok esélyed lenne.
2017. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sincs tragédia, ha elsőre netán nem sikerül. El tudsz menni pl. egy egyéves OKJ-ra, ingyenes, van egy csomó az IT-területen, pluszpontot kaphatsz érte, megcsinálod a nyelvvizsgádat, és tehetsz javító érettségit is. Nyugi, ha tényleg ezt akarod, menni fog.:-)
2017. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

7:Lehet igazad van de legalább a kettesre van esélyem :).


8:Én is igy terveztem csak az a baj,hogy mar igy is 90 pontot viszek tovabb ,tehat csak tiz pontot fogok majd tudni hozza csatolni,ha nem veszek fel :).

2017. máj. 31. 13:33
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha van plusz 90 pontod, akkor mit aggódsz? :-)
2017. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!