Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol van Magyarországon olyan...

Hol van Magyarországon olyan táncoktatási intézmény, vagy mi ahol hip hop- ot (is) tanítanak, jól és. (lent)?

Figyelt kérdés

Szóval olyan táncsuli ahol lehet mai táncokat tanulni olyan lánynak aki mondjuk 14 éves és sose tanult táncot, szóval kicsit kezdő szegény és (még) nem érzett rá szóval még nem tud táncolni normálisan. Vagyis tanult táncot de cseszegették hogy szerencsétlen. Ugye ez én volnék. De a tánc elvileg mindenkiben benne van csak rá kell érezni. (Én nagyon szeretnék megtanulni táncolni!!!) Olyan kéne ahol az alapmozdulatoktól tanítanak meg táncolni és nem úgy nézik hogy az alapmozdulatok bennem vannak, hanem MINDENRE megtanítanak. Na? Valaki? Tapasztalat?

Ja igen. Azért mert ha elmegyek valahova, tudnom kell valamit táncolni, mert egy buliban pl. nem jó ugrálni össze- vissza. Vagyis igen, de nem. Jó, sok a szóismétlés, de legalább érthető. Naa! Lééégyszi!



2017. júl. 26. 21:31
 1/2 anonim válasza:

xD. Bocsi Zsófi. Ezt én írtam szóval válaszoljatok légyszi az én ugyanilyen szövegű kérdésemre! :D Vannak még hülyék.

Dorottya

2017. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Madách Musicalben elég színvonalas a képzés.
2017. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!