Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol van Magyarországon olyan...

Hol van Magyarországon olyan táncoktatási intézmény, vagy mi ahol hip hop- ot (is) tanítanak, jól és. (lent)?

Figyelt kérdés

Szóval olyan táncsuli ahol lehet mai táncokat tanulni olyan lánynak aki mondjuk 14 éves és sose tanult táncot, szóval kicsit kezdő szegény és (még) nem érzett rá szóval még nem tud táncolni normálisan. Vagyis tanult táncot de cseszegették hogy szerencsétlen. Ugye ez én volnék. De a tánc elvileg mindenkiben benne van csak rá kell érezni. (Én nagyon szeretnék megtanulni táncolni!!!) Olyan kéne ahol az alapmozdulatoktól tanítanak meg táncolni és nem úgy nézik hogy az alapmozdulatok bennem vannak, hanem MINDENRE megtanítanak. Na? Valaki? Tapasztalat?

Ja igen. Azért mert ha elmegyek valahova, tudnom kell valamit táncolni, mert egy buliban pl. nem jó ugrálni össze- vissza. Vagyis igen, de nem. Jó, sok a szóismétlés, de legalább érthető. Naa! Lééégyszi!

Amúgy ezt már egyszer kiírtam, csak épp a nővérem volt bejelentkezve és véletlenül az ő nevében írtam. :D Köszi a válaszokat előre is.



2017. júl. 26. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kell harmadik személyben beszélned magadról?

Hülye volt az, aki azt állította, hogy a tánc mindenkiben benne van.. ostobaság.

Bizonyos szintek fölött már nagyon sokat számít a tehetség is. Ritmusérzék.. s ezt lehet tanulgatni, gyakorolni de vannak, akik évek után is csak egy átlagos szintet ütnek meg és sehol sincsenek azokkal szemben, akik még csak újak de tényleg van tehetségük hozzá.


Emellett mégis mit szeretnél megtanulni?

Az alapokat tudod csak az összes többi gyakorlás.

2017 van.. ha nem akarsz profi szintet megütni, akkor youtube-al is igazán szép eredményeket érhetsz el.

Nézed és utánozod.

Magasabb szinteken már bonyolultabb.

2017. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ím, a kedves kis válasz. Na de nem baj. YouTube- on azt mondom hogy elég szarok vannak de ha te tudsz valamit amiből már lehet normálisan tanulni, akkor légy szíves mondd. YouTube- on amúgy már kerestem meg Google- n is nem vagyok teljesen hülye.
2017. júl. 27. 09:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt egy tánc amire jól megtanítottak és sikerült is. Az előző táncok azért nem sikerültek mert úgy álltam hozzá hogy nem tudok táncolni és nem is akarok tudni táncolni. Ezt a tanár is így látta.
2017. júl. 27. 09:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt
2017. júl. 27. 09:48
 5/6 anonim válasza:
No comment hip hop tanciskola, dd van eleg sok hip hop suli, nezz korbe, a lenyeg hogy teljesen kezdo orara jelentkezz, szeptembertol indulnak orak.:)
2017. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
C ajj. Köszi. Tetszikelni akartam de véletlenül félig tetszik lett.
2017. júl. 28. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!