Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 0 pontot ír ki a felvételi...

0 pontot ír ki a felvételi rendszer, ez valami hiba lehet?

Figyelt kérdés

Húgomnak,kiszámoltuk,hogy mennyi pontja lett,és elvielg felvették volna,ahová jelentkezett,de a felvi-hu-n,mindenhol 0 pontot ír.

Ez valami hiba,vagy kizárták az eljárásból valamiért?

Más is járt így?


2017. júl. 26. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem kapott SMS-ben értesítést arról, hogy felvették valahova akkor lehet, hogy a jelentkezés rosszul lett leadva. Mert ha a felvi meg is halna ma este az SMS akkori s kimegy a felvetteknek.
2017. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azt írta ki,hogy nem vették fel,viszont a felvin,0 pontot ír neki a saját pontja mellé,mellette a ponthatár(ami elvileg elég kellene,hogy legyen,ahogy kiszámoltuk).


Ilyenkor mit lehet tenni?

2017. júl. 26. 22:37
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy 0 pontot ír ki az nem hiba, sikertelen felvételi esetén 0 pontja van az illetőnek.
2017. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen a kettesnek igaza van. Ezért kérdeztem az SMS-t. Ha nincs felvételről értesítés akkor sajna nem sikerült :(
2017. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Miért nem azt írja ki,hogy hány pontja lett az érettségi eredmény és a bizonyítványok alapján?


Amikor engem felvettek,nekem kiírták hány pontot értem el.

2017. júl. 26. 22:41
 6/16 A kérdező kommentje:

Csak,mert így nem tudjuk,hogy mennyi hiányzott hozzá.

Ahogy kiszámoltuk,meg kellett lennie annyi pontnak,amennyi a 2.helyen a határ volt.

Az 1.re nem.

2017. júl. 26. 22:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Levelet szokta küldeni, ahol lebontják ,hogy hova mennyid lett és miből. Legalábbis amikor én felvételiztem úgy volt. Kiküldték, hogy a 3 helyből hova vettek és hova nem és hogyan. Külön a felvi nekem nem mutatta. Vagy lehet csak nem figyeltem de én levelet kaptam azt tudom.
2017. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A felviben ezt írják:

Amennyiben többletpontok nélkül számított pontszáma az adott szakon nem érte el a jogszabályi minimum ponthatárt, úgy felvételi összpontszámként 0 pont, felvételi döntésként pedig a következő látható: Számított pontja nem felel meg a jogszabályi minimumfeltételeknek.

2017. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy minden felvételi követelmény teljesül nála?
2017. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akkor megvárjuk a levelet.

Én 10 éve jelentkeztem,akkor már rendszer volt.

2017. júl. 26. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!