Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb egyetemi...

Melyik a legjobb egyetemi kollégium Szegeden TTIKesnek?

Figyelt kérdés

Olyan kollégiumot keresek amely aránylag közel van a az egyetemekhez és a lehető legjobb kollégiumi színvonalat biztosítja.

Nagyon tetszik az Öthalmi kollégium, azonban nagyon messze van a belvárostól.

Egy elsőéves gazdasági informatikus. :)



2017. júl. 27. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Általában az egyetem határozza meg melyik koliba kerülsz.
2017. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Most mit van messze? Busszal 10 perc. Max nem kell beszívva kigyalogolni. :) 10 perc az nem távolság.
2017. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 Ezt nem tudom honnan szedted, de az SZTE-n biztos nem így van.


#2 Marstértől valóban 10 perc, de a busz fél óránként indul, így egy 2 óra hosszás "lyukasórában" se éri meg visszamenni a koliba.


Kérdező: definiáld, hogy nálad mit jelent a "lehető legjobb színvonal". Ha azt akarod, hogy csak okos emberek vegyenek körül, akkor Eötvös (de ahhoz neked is hozni kell a 4 feletti kkindexet). Ha azt akarod, hogy sok ember vegyen körül és meglegyen az egyetemi életérzés, akkor Károlyi. Ha azt akarod, hogy full csönd legyen körülötted, akkor Újszegeden valamelyik koli (Móra, Herman). Stb stb.

Annyit tanácsolok, hogy jól gondold meg melyiket választod, mert csak egyet lehet megjelölni. És ha oda nem vesznek fel, akkor marad a várólistázás.

2017. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
(Btw én is infós vagyok, ha valami kérdésed van nyugodtan írhatsz)
2017. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején Károlyis voltam. Amiatt választottam, mert közelebb van, mint Öthalom, és mivel a szociális helyzetem épp elég volt a felvételhez, gondoltam nagyobb kollégiumba nagyobb eséllyel vesznek fel.


Én az újszegedieket (Móra, Hermann) kizártam, mert úgy gondoltam bonyolult bejutni a városba, de az egyetem elvégzése után ott lett albérletem, és nem olyan vészes. (Bár ha utolsó percben indulós fajta vagy, akkor könnyű elkésni. :D)

2017. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én első sorban a Mórát és az Eötvöst ajánlom szakmai szempontból, utána a Hermannt Öthalmit, Károlyit. A Móra, Hermann Újszegeden van, de busszal nincs messze. Az Eötvös a belvárosban van, de oda nagyon kevés embert vesznek fel.
2017. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!