Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kommunikáció és marketing...

Kommunikáció és marketing szak nehéz?

Figyelt kérdés

Vagy ez olyanoknak jó,akik minden áron " szívből" akarják tanulni,mert különben nem megy?

Milyen fizetéssel jár egy ilyen munka és hol lehet elhelyezkedni?

Reményik Árontól indult ez most nekem.


2017. júl. 27. 15:30
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Többen büfészaknak titulálják.
2017. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nehéz, de ha nem vagy nagyon jó benne vagy nincsenek kapcsolataid akkor akár nem biztos h találsz munkat.
2017. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor ez vagy hasonlo szakma kinek jó?! Ki az aki érvényesülni tud ebben vagy más hasonló szakmában? Az átlag embernek miért a gyári munka jut? Semmibe nem merek bele vágni,mert az a vége,hogy sok pénz kell vagy kapcsolatok. Vagy be jön vagy nem.
2017. júl. 27. 15:42
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy van e hozzá tehetséged. Ha nincsen akkor kitörölheted a diplomával a nemesebbiket.... :)
2017. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt amihez kedved van! Manapság egy jó mesterember többet keres mint egy orvos
2017. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor valami gazdag öregasszonyt kényeztetnék az már csak bejön. A tudnám,higy merre is induljak ez ügyben..
2017. júl. 27. 15:51
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebben vagy hasonló szakmában az tud érvényesülni akinek van kapcsolata vagy annyira érdekli és olyan rég foglalkozik vele h eszébe sem jut feltenni hogy még éri e mert ez akar lenni.


Az átlag ember úgy tud érvényesülni hogy elvégez valami olyan szakot pl mérnöki szakot amire van kereslet. Persze ezek a legnehezebbek de hát tenni kell érte. Vagy elvégeznek egy keresett szakmat.

2017. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség hogy mindenhez pénz kell vagy kapcsolatok. Menj el informarikusnak vagy mernoknek. Ezek tipikusan olyan szakmák ahol aa kapcsolat nem számít sokat, de a szaktudás annál inkább.


De az egészségügyben is tuti találsz munkat. Ha biztosra akarsz menni, hogy, mivel lehet elhelyezkedni vagy mikre milyen esélyei vannak akkor nézz utána vagy írj rám és segitek

2017. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A családban egyedül az unokanővérem végzett főiskolát,de hogy mit nem tudom.

Igazábol valami öltönyös/ elegáns munkát szeretnék , ilyesmit tudnék elképzelni vagy valami olyat,ahol alkotni lehet. Valami kötetlen munkát, pl ez az Áron is ilyen munkát végez,képei alapján mindig uj munkja van picit szabadnak érezm a munkáját,életét..tudom,hogy nem az instagramróo kellene élni,csak azt látom,hogy legyen nő férfi,vegez valamit ami az átlag embernek lehet,hogy hülyeségmeg nem munka , fiúk lányok alkotnak közosen valamit és teszik el a nagy vagy jó pénzeket. Mindenki valamiben sikeres de abba nagyon.


Akartam lenni fotós az volt a vége sok pénz kell,ügyfelek,meg sok van belőlük..


3 helyen voltam fogászaton budapesten,de mindenhol olyan nyugodt volt a környezet,mintha nem ismdolgozni mennek oda csak valami beszélgetős klub lenne vagy nem tudom. Ott volt 3 csaj vagy csávó mundegy egyik az aszisztens másik a doki harmadik a recepciós..és olyan lazák,mint akik szombaton a tv előtt ülnek. Elegáns környezetben dolgoznak..


Semmibe nem merek belevágni,mert az a válasz,hogy nehéz,sok pénz,kapcsolatok,ugysem fog menni.


Én meg élek a 190'000ből.

Megbecsülnek a munkahelyemen jol is érzem ott magam,de valahol egy megbecsültebb munkát szeretnék ahol nem a cég alján vagyok hanem minimum a közepén..

Valahol meg van bennem,hogy mit akarok csak nem tudom magam kifejezni..

2017. júl. 27. 16:38
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ki a rák az a Reményik Áron?


Van Kommunikáció és Médiatudomány, meg Kereskedelem és Marketing. Ez 2 külön szak. Előbbivel tényleg nem valószínű, hogy a szakmádban fogsz elhelyezkedni, pályaelhagyó az emberek többsége. Az utóbbival viszont viszonylag könnyel el lehet helyezkedni kereskedelemben, logisztikában, multiknál stb. és közgazdász diplomát ad. Ha a kettő közül kéne választani, akkor mindenképpen az utóbbi. Fizetés változó nettó 170-től egészen 300-ig.

2017. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!