Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajpn küldenek valamit?

Antal15 kérdése:

Vajpn küldenek valamit?

Figyelt kérdés

A héten én is megkaptam at sms-m a felvitől, miszerint felvettek a kívánt szakomra.

A kérdésem az lenne, hogy az egyetem küld valami levelet beiratkozási papírokkal, illetve általános információkat tartalmazó levelet?

Ha nem, az egyetem honlapján, mikor lesz kinnt?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. júl. 28. 04:48
 1/2 anonim ***** válasza:
küld elvileg.
2017. júl. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Először is gratulálok!


Engem is szerencsére felvettek az áhított szakra, BGE-gazdmen. BGE esetében a rendszer a következő: egyetemi szinten mindenki kap emailt (Neptun kódot akkor kapod meg), és ezek után a kari információkat majd Neptun üzeneteken keresztül fogod megkapni pl. gólyatábor, beiratkozás...stb. :)


Szerintem Nálatok is hasonlóan lesz, max annyi különbséggel, hogy nem elektronikusan hanem papír alapon kapod meg ezeket az információkat :)

2017. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!