Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Visszavonhatom a jelentkezésem...

Visszavonhatom a jelentkezésem E-felvin ha már felvettek?

Figyelt kérdés

Leadtam itthon jelentkezést, de igazából csak vészesetre jelöltem meg egyetemeket mert külföldön tanulnék. Elég valoszínű, hogy sikerül is külföldi egyetemre bejutnom de itthon is felvettek. Ugye nem kell kifizetnem a teljes tandíjat? Hogyan léphetek vissza? Így még valaki bejöhet a helyemre?

Előre is köszi a válaszokat.



2017. júl. 28. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom ha csak simán nem mész el beiratkozni akkor nem lesz semmo következmény
2017. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezded el ennyi :)

Jövőhéten jön a hivatalos levél nem intézkedsz nem iratkozol be stb. :)

2017. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem iratkozol be és ennyi.

Viszont ezzel más valakitől vetted el a lehetőséget.

2017. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nem csinálsz semmit
2017. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszerűen nem mész el beíratkozni és kész. Azt viszont nem értem a 3-as válaszolót miért pontozták le, mert valóban ezzel valaki nem jutott be miattad (ez nem sértés, hanem ez van).
2017. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!