Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most fogok ballagni nyolcadikb...

Most fogok ballagni nyolcadikból. Hármasra állok matekból, de iszonyúan félek, hogy megbukok. Szinte szorongok tőle. Most lesz két doga, és rettegek tőle. Pedig tanulok, de én h. lye vagyok matekból. Mit csináljak, hogy ne féljek ennyire?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 22:16
 1/5 anonim válasza:
100%

Én is most ballagok szal együtt érzek veled.Ha be beszéled magadnak hogy hülye vagy akkor biztosan nem fog sikerülni.

Nekem is 3.8 az átlagom,de csak arra koncentrálok hogy legalább 3-as meg legyen akkor már baj nem lehet:)))).

Tudom hogy nehéz,de igyekezz minnél kevesebbet görcsölni rajta.

Sok szerencsét!!

2010. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hármasra állsz, akkor hogy bukhatsz meg? Év vége van, lehetetlen, h az utolsó 2 doga ilyen súllyal legyen az átlagodra...
2010. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk lejjebb is viszik a ponthatárokat az évvége miatt. ha hármasra állsz, nem buksz meg. legyél pozitív, mert ha negatívan gondolkozol, biztosan rosszul fognak sikerülni a dolgozataid. 8.as vagyok, de nem ballagok :]
2010. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Megkönnyebbültem :)
2010. máj. 22. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy megkönnyebbültél.Én 3-as 4-es között vagyok matekból,de végülis én is totál hülye vagyok matekból.Amúgy én fizikából félhetek,múltkor az a hülye tanár a dolgozat felét nem vette figyelembe,mert nem vettük azt a részt át(de mindenki emlékezett rá,7.-es anyag volt),ez ilyen 2 éves ismétléses felelet része...szval.:S ha ez karró lesz,akkor lehet h bukok:S meg a következő is tuti az lesz:@ omg.wtf.xd
2010. máj. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!