Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek felnőtt koromban?

Mi legyek felnőtt koromban?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mégis mit csináljak felnőtt koromban, mit szeretnék. Imádok írni, de csak fanfictionoket, és nem is szeretnék kiadni. Szóba került már szinte minden: lektor, diplomata, sportmenedzser, személyi edző, újságíró, aerodinamikai mérnök, fordító, utazási blogger, szinkronúszó edző, sminkes, taktikus... és még sorolhatnám. Most fogom kezdeni a gimnáziumot, nincs szak, hanem kéttannyelvű (spanyol). A tantárgyak közül a matekkal nincs bajom, de nem is a kedvencem, megy, meg minden, csak unalmas. Kémikus már nem leszek, ahhoz teljesen hülye vagyok, még a fizika az, ami érdekel, meg a nyelvtan és a nyelvek. Ahhoz képest, hogy írok, az irodalmat se vágom, még egy metaforát sem ismerek fel.

Szerintetek milyen irányba kellene elindulnom?



2017. júl. 28. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Hát szerintem még bőven van időd eldönteni. A gimiben meg ugyis valtozni fog sz erdeklodesi korod.😊
2017. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vadakat terelő juhász
2017. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!