Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Semmelweis...

Mi a véleményetek a Semmelweis egyetem kollégiumairól?

Figyelt kérdés
Szeptembertől ugyanis kollégista leszek. Bár a honlapjukon már megtekintettem a kollégiumokat, azt gondolom, képekre nem lehet alapozni.

2017. júl. 29. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a Kátai a legszimpatikusabb, én azt teszem első helyre, utána a balassa, majd a Selye. a Markusovszkyt és a Balassát teszem utoljára. én csak a netről tájékozódtam. Jó lenne ha ott élők írnának véleményt. A Korányit mindenképpen megpályázom, az az elsődleges cél.
2017. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi a Bókay a második. elírtam.
2017. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia(sztok)

Másodéves ETK-s vagyok. Nagyon nehéz sajnos bejutni a kolikba :(

Én tavaly bekerültem a kátaiba, de úgy hogy októberben hívtak be várólistáról. A kátai szerintem szuper:) azt tekintve,hogy két szobának van egy közös zuhanyzója, minden szoba kétágyas és minden szobában van fagyasztós hűtő. A többi kolihoz képest ezek nagy előnyök. Az etktól kb. Fél órára van m3 metróval és utána busszal. A kolin állandó portaszolgálat van,éjszakára zárt kapuk(ettöl függetlenül szabad a bejárás, csak bezárják éjszakára és csengetned kell,ha későn érkezel)

Minden szinten konyha, mosdó. A földszinten tanulószoba, mosógépek,ital/édességautomata és véleményem szerint egy gyönyörű,nyugis aula. Udvara sajnos nincs(nagyon pici), cigiző része pedig annyi hogy kettő asztal székekkel az épület mögött. Én személy szerint szivesebben látnék egy Bókays udvart.. de Bókaynak csak az udvara az amit "irigylek" : gyönyörű,csendes,ZÖLD :D

Szerintem a Kátai a suli legszinvonalasabb kolija :)

2017. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!